Miłość grecka

Seks analny jest uprawiany od czasów starożytnych, stąd jego nazwa – miłość grecka. Obecnie, coraz więcej osób decyduje się na taki rodzaj uprawiania miłości. Dla niektórych partnerów seks analny jest formą urozmaicenia życia erotycznego, sposobem na łóżkową nudę lub formą zdobycia rozkoszy w nietypowy sposób. Dla innych, miłość grecka jest wciąż tematem tabu, jest kontrowersyjna, odrażająca i niehigieniczna. Jest uważana za formę zbliżenia związków homoseksualnych.

Seksuolodzy uważają, że mimo wielu mitów na temat seksu analnego, niektóre pary odczuwa przyjemne doznania. Z pewnością, bardzo ważna jest zgoda parterów na taki rodzaj aktywności, higiena okolic intymnych oraz stosowanie środków nawilżających. Zachowując pewne zasady, seks analny nie powoduje przykrych doznać i nieprzyjemnych wspomnień. Warto pamiętać, że krwawienie z odbytu może być symptomem poważniejszych uszkodzeń. Używanie prezerwatywy w czasie stosunku analnego jest koniecznością, nawet dla związków, które współżyją ze sobą wiele lat.

Lubię to!
0

Porady ekspertów

Krew na bieliźnie po stosunku analnym

Witam, po odbytym stosunku analnym po paru godzinach na papierze zobaczyłam krew. Raz na 2...

lek. Magdalena Szymańska Porady udziela lek. Magdalena Szymańska lekarz medycyny na specjalizacji z dermatologii i wenerologii.
pokaż 5 następnych

Artykuły Seks analny

Seks analny Stymulacja odbytu

Stymulacja odbytu to rodzaj pieszczot, na które nie wszyscy kochankowie są otwarci. Chociaż wielu osobom pieszczenie odbytu przynosi niesamowite doznania erotyczne, są również tacy, dla których tego typu igraszki łóżkowe są zbyt śmiałe, a przede wszystkim krepujące. Podobne emocje wzbudza seks analny – niektórym sprawia on ogromną przyjemność i prowadzi do intensywnego orgazmu, a innych zniechęca sama myśl o nim. Pieszczoty odbytu przede wszystkim wymagają...

Seks analny według seksuologaOdtwórz wideo
Seks analny Seks analny według seksuologa

Seks analny jest obecnie uważany za całkowicie normalne zachowanie seksualne, wpisane w kanon naturalnych form kontaktów seksualnych. O seksie analnym opowiada Arkadiusz Bilejczyk, seksuolog. Jeszcze kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu seks analny był uważany za zboczenie, nieprawidłowe zachowanie seksualne. Obecnie, jeśli oboje partnerzy chcą współżyć w ten spos ... powstawaniu mikrourazów i uszkodzeń skóry. Seks analny muszą zaakceptować oboje partnerzy. Nie dla wszystkich ten...

Kuchnie świata Kuchnia grecka

Kuchnia grecka jest doskonałym przykładem kuchni śródziemnomorskiej. Jedzenie w Grecji...

Relacje z partnerem Nieszczęśliwa miłość

Nieszczęśliwa miłość jest bardzo bolesnym doświadczeniem. Darzymy kogoś miłością, kto nie odwzajemnia naszego uczucia. Jak się odkochać? Jak przetrwać ból nieodwzajemnionej miłości?

Nieszczęśliwa miłość Miłość platoniczna

Miłość platoniczna przeżywana jest tylko w sferze duchowej, bez elementów zmysłowych....

Powtórne małżeństwo Miłość po rozwodzie

Masz na koncie nieudane małżeństwo, czujesz się zraniony, skrzywdzony, oszukany, może nawet...

Fantazje i marzenia seksualne Miłość po hiszpańsku

Stosunek międzypiersiowy to ciekawa alternatywa dla seksu penetracyjnego. Nie wymaga świetnej kondycji, ale wskazane są duży rozmiar penisa oraz obfite piersi.

Przyczyny depresji Pierwsza miłość a depresja

Pierwsza miłość to jedno z najważniejszych uczuć w naszym życiu. Jak każde uczucie, ulega nieuchronnym...

Zamknij Załóż konto
Zamknij Logowanie

Nie masz konta? Załóż teraz

Zapomniałem hasło Przypomnij hasło

Zamknij

Wypełnij swoje dane

Ryzyko schorzeń często zależne jest od płci, wieku i wykonywanego zawodu

Wiek determinuje zarówno ryzyko schorzeń, jak i rodzaj leczenia

Dzięki informacji o Twojej lokalizacji i ubezpieczeniu, będziemy mogli zaproponować Ci najlepszych specjalistów i kliniki zajmujące się Twoim problemem

-

Dane kontaktowe potrzebne są nam do powiadomienia Cię o odpowiedziach specjalistów

Akceptuję regulamin zadawania pytań.
Cofnij