11-dniowe plamienie, ból piersi, nudności, senność, nadmierne pragnienie i częste oddawanie moczu a ryzyko ciąży

Witam! w październiku miałam dwa razy miesiączke , kochałam się z partnerem 3x po 2-krotnym wytrysku po 20 min. odstępu. Teraz 15 listopada dostałam okres i mam już 11 dni ale bardzo bola mnie piersi i chce mi się wymiotować jestem senna mam apetyt szczególnie na słodycze pracuje i odczuwam po krótkim czasie zawroty glowy bardzo chce mi się pić, często uczęszczam do wc . Czy możliwa jest ciąża?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie opisanych objawów nie można jednoznacznie potwierdzić bądź wykluczyć ciąży., W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test ciążowy. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.