11 dzień następnego cyklu a mdłości i wzdęcia

Witam 10.08 współżyłam bez zabezpieczenia, 10 dni później zrobiłam test, który wyszedł negatywnie, drugi test zrobiłam 12 dni po stosunku i wynik również negatywny. 14 dni po stosunku (24.09) dostałam okres. Teraz jest 11dzien następnego cyklu i czuję się źle, mam mdłości i wzdęcia. Czy mogę być w ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ciąża jest mało prawdopodobna. Test ciążowy jest wiarygodny po upływie 14 dni od daty stosunku. Prawdopodobnie jednak jest to związane z wahaniami hormonalnymi.