2-tygodniowe opóźnienie okresu a plamienia

witam o 2 tyg spóżnia mi się okres w poniedzialek dostalam silnego bolu w lewym jajniku i plamiłam poszlam do ginekologa zapytalam sie czy jestem w ciąży zbadał mnie i powiedział ze nic nie widzi zapytałam lekarzea czy to miesiączka powiedział ze nie zapisał mi luteinę 3/1i ją przyjmuję dostałam krwawienia z skrzepami krwi tylko że nie wiem czy jest to miesiączka zrobiłam test wyszedł negatywnie.Czy mam dalej przyjmować luteinę dziś wzięłam 7 tabletkę czyli 3dzień przyjmowania leku proszę pomocy

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Luteina była zaordynowana w celu wywołania miesiączki. Tak więc nie jest konieczne stosowanie jej dalej.