3 dni obfitego krwawienia i 2 plamienia a możliwość ciąży

Czy jest to możliwe że jestem w ciąży gdy miałam okres 3 dni obfity a 2 dni plamienia? Dodam że okres mam co 31 dni i jest regularny. A także wspolzylam z chłopakiem dzień przed okresem a także 2 dni po kolei gdy miałam plamienia. Proszę o szybka odpowiedz. Pozdrawiam.

Witam, ciąża w tym przypadku jest bardzo mało prawdopodobna ale nie wykluczona w 100 %. Proponuję dla pewności wykonać prosty test ciążowy a na przyszłość raczej postarać się o właściwą antykoncepcję.