3-dniowe opóźnienie okresu i ból piersi a negatywne wyniki testów ciążowych

Witam. Mam pytanie, spóźnia mi się miesiączka 3 dni i mam obolałe piersi jak przed miesiączką, zrobiłam dwa testy w wyszły negatywnie, czy to może być ciąża? ostatnia miesiączka 14.12.2013r. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w takiej sytuacji jest wątpliwa, jednak nie można jej wykluczyć. Najlepiej udać się do ginekologa, ponieważ Pani obajwy mogą wynikać z wahań hormonalnych.