3 krostki na penisie

MAM 3 KROSTKI NA PENISIE, BARDZO MAŁE, ALE WYPUKŁE, PŁASKIE, AKSAMITNE W DOTYKU, TAKIE JAK SKÓRKA OD PENISA. SĄ ONE NA SKÓRZE TE ZMIANY. TE KROSTY WYSKOCZYŁY PO STOSUNKU Z KOBIETĄ, TYLKO NIE JESTEM PEWNY, CZY SZYBKO, ZARAZ, CZY TRWAŁO TO DŁUŻEJ.  JESTEM CIEKAW, CO MI JEST. 3 KROSTKI SĄ UŁOŻONE BLISKO SIEBIE, CZERWONE, WYGLĄDAJĄ JAK UKĄSZENIE PO KOMARZE. MAM TO JUŻ ZE 2 MIESIĄCE, NIE SWĘDZI, NIE DRAPIE PO PROSTU SĄ. A JA SIĘ NIEPOKOJĘ. PENIS DOBRZE STOI I WYGLĄDA OK. PROSZĘ O POMOC, CO MI MOŻE BYĆ? KIŁA CZY CO...? ALE ZMIANA NIE JEST NA NAPLETKU CZY ŻOŁĘDZI, TYLKO NORMALNIE NA SKÓRZE PENISA. JAK STOI MI, TO PO ŚRODKU MNIEJ WIĘCEJ... 3 PLAMKI... PROSZĘ O POMOC!

ponad rok temu

Witam!

Nie jestem w stanie postawić diagnozy bez obejrzenia zmian, które Pan opisuje. Mogę tylko podejrzewać, że mogą to być kłykciny kończyste lub np. dysplazja komórek nabłonka. Powinien Pan udać się do lekarza, tylko on jest w stanie po rozmowie z Panem i obejrzeniu zmian, postawić diagnozę i zalecić leczenie. Jeśli wiąże Pan wystąpienie zmian z kontaktem seksualnym, pomóc może Panu wenerolog lub dermatolog.

Pozdrawiam!