3-tygodniowa miesiączka po drugim porodzie zakończonym cc

Jestem po 2 porodzie każdy zakończony cc. pierwsza miesiączka 3 dni (mała miała 3 msce) a teraz druga miesiączka ciągnie się już 3 tydzień. karmię wyłacznie piersią.biorę cerazette od 3 mscy. dlaczego to tak długo trwa?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi. Wskazana konsultacja z ginekologiem.