3-tygodniowe krwawienie, ból podbrzusza i dyskomfort podczas stosunku

Miałam krwawienie 3 tygodnie wyladowalam w szpitalu i zatrzymali i przepisali rigevidon.po 6 tab.zaczęłam brudzic ale to chyba normalne i ból podbrzusza . Wczoraj wzielam 9 pigułke i odbył sie stosunek a dzisiaj krew . Dodam że to był drugi stosunek podczas pigułek i przy obydwu czułam dyskomfort w srodku . A usg wskazywało na pcos ale nie stwierdzono tego. Ją martwię się że to może coś innego.proszę o odpowiedz.

Witam. Krwawienia srodcykliczne są najczęstszym powikłaniem doustnej antykoncepcji. Trudno jednak powiedzieć co powoduje dolegliwości bólowe bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Powinna Pani pozostać pod stałą opieką ginekologa.