39. dzień cyklu i brak okresu

witam, mam takie pytanie, otóż ostatni okres miałam 27 września. występował on różnie, albo co 28 dni, albo co 35 dni. dziś jest 39 dzień cyklu, test ciążowy robiłam tydzień temu i wyszedł negatywny. czy mimo tego mogę być w ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi. Ciąża jest mało prawdopodobna. Wskazana konsultacja z ginekologiem.