4 tydzień bez tabletek a prawdopodobieństwo ciąży

Witam mam pytanie od 12 pazdziernika nie biore tabletek antykoncepcyjnych w tym czasie kilka razy kochalam sie z narzeczonym jakie jest prawdopodobienstwo ciazy dzis uplywa prawie 4 tydzien bez tabletek jeszcze nie mam okresu kiedy wykonac test ?czy moge byc w ciazy?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opisywane zmiany zwykle wynikają z wahań hormonalnych. Wskazana jest konsultacja z ginekologiem. Ciąża jest mało prawdopodobna. Test jest wiarygodny po upływie 14 dni od daty stosunku.
Pozdrawiam
Lek. Paweł Baljon