4 tydzień i spadające beta-hcg: co się dzieje?

Witam serdecznie. Jestem w 4 tygodniu ciąży, beta-hcg robiłam 5 dni temu. Wynik wynosił 2873. Niestety zaczęłam krwawić i lekarz skierował mnie na następne badanie. Wynik wynosi 2346. Co to oznacza? Czy to prawda, że funkcje życiowe płodu zanikają?

KOBIETA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Witam sedrecznie,
W prawidłowo rozwijającej się ciąży beta hCG powinno ulegać podwojeniu co dwa dni. Z wyników przez Panią wykonanych wynika, że nie można liczyć na prawidłowy rozwój ciąży.
Pozdrawiam