Zapinka amplatza w związku z ubytkiem w przegrodzie międzyprzedsionkowej

Cztery tygodnie temu założono mi zapinkę amplatza w związku z ubytkiem w przegrodzie międzyprzedsionkowej. Mam przyjmować Plavix przez 3 miesiące, Polocard i Isoptine przez 6 miesięcy. Czy równocześnie mogę przyjmować lek Asentra? Wg lekarza okres przyjmowania Asentry będzie wynosił około 6 miesięcy.

Witam! Sertralina (Asentra) może być przyjmowana wraz z opisanymi lekami kardiologicznymi. Nie dochodzi w tym przypadku do żadnych istotnych interakcji. Proponuję przyjmować Sertralinę zgodnie z zaleceniami psychiatry. Pozdrawiam serdecznie!