592,00mlU/ml a tygodnie ciąży

Witam chciałabym zapytac przy 592,00mlU/ml który to tydzień ciąży?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Na podstawie wyników beta hcg nie można określać wieku ciąży. Prawdopodobnie jest to początkowy okres ciąży zważywszy na to iż wynik nie jest zbyt duży w porównaniu do takich jakie osiąga beta hcg w czasie zaawansowanej ciąży.Proszę pamiętać iż ten parametr prawidłowo w ciąży wzrasta od półtora raza do nawr dwóch co 2 dni.