Adenocarcinoma Tubulare Partim Mucinosum po operacji jelita grubego

Czy ten wynik histopatologiczny po operacji jelita grubego to już najgorsza jaka może być wiadomość tj: ADENOCARCINOMA TUBULARE PARTIM MUCINOSUM G2 pT3 + węzły chłonne:LYMPHONODULITIS REACTIVA . Najbliższa pierwsza wizyta u lekarza onkologa ogólnego dopiero za tydzień, dlatego barrrrdzo proszę o interpretacje tego wyniku. Nerwy lekko siadają. Dziękuję za każdą wiadomość dobrą i złą. Dorota

Jak zwykle dwie wiadomości, dobra, to że nie ma przerzutów do węzłów chłonnych. a nieco gorsza, to że jest to jednak rak w drogim (na trzy możliwe) stopniu zlośliwości. zapewne onkolog zaproponuje leczenie uzupełniające, które jest o ile inne czynniki to potwierdzą ,że wszech miar uzasadnione.