Aerobik a samopoczucie

Od września jestem na emeryturze. Myślałam, że to będzie dla mnie tragedia, bo zawsze miałam dużo zajęć, ciągle w ruchu, w pracy, w podróży. I nagle koniec. Okazało się jednak, że nie jest tak źle. Ostatnio odkryłam aerobik dla pań po 50. roku życia. Najpierw niepewnie, ale zapisałam się na zajęcia. Chodzę drugi miesiąc i czuję się wyśmienicie. Mam mnóstwo energii i poprawiła mi się figura. Liczę także na to, że uchronię się tym sposobem przed osteoporozą.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Doskonały pomysł na aktywny odpoczynek, który korzystnie wpłynie na Pani układ kostno-stawowy oraz na stan układu krążenia. Regularny i odpowiednio dobrany do wieku wysiłek fizyczny wspomaga regenerację kości.