Agresywne zachowanie męża po alkoholu

Mam problem z mężem. Pije alkohol bardzo rzadko ale kiedy wypije większą ilość wyzywa mnie, straszy, że mnie pobije. Wymyśla różne rzeczy. Na następny dzień nic nie pamięta ma strasznego kaca moralnego przez kilka kolejnych dni, kiedy chcę Go zostawić mówi mi, że się zabije, że nie wytrzyma ani jednego dnia bez dziecka i beze mnie. Na codzień jest przykładnym mężem. Mąż pochodzi z patologicznej rodziny gdzie jego tata bił mamę był także rozwód. Proszę o pomoc gdzie leży problem.

Szanowna Pani,

małżonek nie radzi sobie ze swoim napięciem i emocjami. Rozładowuje swoje napięcie poprzez szkodliwe nadużywanie alkoholu. Niezwłocznie powinien skonsultować się z psychologiem,

Pozdrawiam serdecznie
Marta Melka-Roszczyl