Agresywne zachowanie u niepijącej alkoholiczki

Jstem alkoholiczka sucha po rocznym odstawiniu alkoholu pradopodomnie mialam suchy kac bylam nerwowa i zaczepna zla lekkie mdlosci i poty trwalo to 4 dni na widok alkholu robilomi sie niedobrze i wymiotowalam nie moge patrzec w strone gdzie stoi alkohol nie pije bo mam obrzydzenie Jak bylam nerwowa to zucilam meza szklanka zaraz go przeprasilam ale on nie przajal przeprosin i nieodgzywa sie wcale sysuacja mnie przeraza co powinnam zrobic?aby bylo dobrze zaluje mocno

Witam. Warto zgłosić się po pomoc do psychologa, aby nauczyć się rozpoznawania pojawiających się w różnych sytuacjach emocji, panowania i kierowania nimi. A teraz zacząć od przeprosin męża. Powodzenia