Aktywność fizyczna przy rozejściu kresy białej brzucha

Witam .Mam pytanie .Stwierdzono u mnie rozejście kresy białej brzucha .Wykluczono przepuklinę .Chodzi mi o to co ja mogę robić albo jaki sport uprawiać .Mam 58 lat .Chodze na basen ale dużo pływam żabką .Gram w tenisa stołowego .Czytałem że po jakimś czasie to sie może zrosnąc .Bardzo prosze o porade .Dziękuje i pozdrawiam

Wszelkie ćwiczenia wzmacniające mięśnie powłok brzusznych są zalecane. Ćwiczenia przeprowadzane w umiarze, systematycznie wzmacniające mięśnie, bez nadmiernego wytwarzania zwiększonego ciśnienia w jamie brzusznej. Takie zestawy ćwiczeń można znaleźć bez problemu w internecie, u instruktorów np. fitness lub profesjonalnie w poradniach rehabilitacji u rehabilitantów.