Amniopunkcja w celu wykluczenia ZD

Witam!Jestem w 20 tygodniu ciąży.Wszystkie podstawowe parametry po USG połówkowym są prawidłowe.Lekarz potwierdził natomiast wynik z wcześniejszego USG o 3 ogniskach hyperechogennych oraz o powiększonych miedniczkach nerkowych(l7,p6).Zalecił animiopunkcję w celu wykluczenia ZD.Boję się tego badania i zastanawiam czy są jakieś inne metody badania oraz,czy te 2 parametry mogą być przyczyną ZD?Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ze względu na p[podejrzenie nieprawidłowość specjalista zadecydował o wykonaniu badań dodatkowych. Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.