Analiza przykładowego jadłospisu dnia z diety redukcyjnej

Przykladowy jadlospis dnia z diety redukcyjnej , czy jest dobry? SD 7h30 2 jajka, chleb chrubki 3 kromki posmarowany oliwa z oliwek, kakao gorzkie z fruktoza . 9h kakao gorzkie z fruktoza . OB 12h15 brokuly got i brukselka z kamosa ryzowa lub makaronem pelnoz, piers z kurczaka got,lyzka oliwy z oliwek ,sol pieprz majeranek ,16H omlet z 2 jajek,papryki lyzeczce oliwy z oliwek . KOL 20h15 2plastry los wedz,salata z cytr,2 kromki chrub.chleba.Dodatkowo 3 razy dziennie proszeka zasadowy.

Witam Panią,

Nie podała Pani żadnych informacji na temat wagi, wzrostu, wieku, aktywności fizycznej i stylu życia. Ciężko jest mówić o przeanalizowaniu jadłospisu, jeśli nie mamy podstawowych danych.
A rozumiem, że zależy Pani na analizie jadłospisu pod kątem Pani potrzeb, a nie tylko podaniu wartości kcal i składników odżywczych.
Patrząc na jadłospis zastanawiam się nad ilością tłuszczu (jajka, łosoś, oliwa z oliwek), a ponieważ nie mam danych nie wiem czy będzie to dla Pani odpowiednia ilość.

Rozumiem, że ćwiczenia również włączyła Pani do swojego programu dietetycznego? Jak przebiegało wcześniejsze ograniczenia dietetyczne? Jaki jest Pani cel: zrzucenie kilku kilogramów czy modelowanie sylwetki?

Jeśli byłaby zainteresowana pełną interpretacją proszę skontaktować się ze mną pisząc na adres ola@kalorynka.pl

Pozdrawiam,
mgr dietetyk
A. Erdmann
www.kalorynka.pl

Witam, Pani dieta zależy także od aktywności fizycznej, o której nie ma nic w Pani pytaniu.
W moim odczuciu za dużo jest jaj, a za mało chudych produktów mlecznych np. jogurt, kefir.
Pytanie ile też na obiad zjada Pani komosy lub makaronu, bo to może mieć kluczowe znaczenie.