Anemia: czy mogę mieć nadzieję na ciążę?

01.02.2011r. dostałam okres. Cykl mam 30 - dniowy. Kochaliśmy się do końca w nocy z 13 na 14. Test ciążowy zrobiłam 21.02 wynik negatywny. 22.02 poszłam oddać krew, jestem dawcą. Myślałam, że może tam wykryją ciąże(niestety) wyniki wykazały lekką anemię. Bardzo pragnę mieć dziecko. Czy mogę mieć jeszcze nadzieję?

Witam serdecznie.
Test ciążowy mógł jeszcze nie wykazać ciąży. Najlepiej wykonać go w dniu spodziewanej miesiączki. Wówczas wynik jest wiarygodny.
Niezależnie od tego powinna Pani zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu. Konieczne jest wyjaśnienie przyczyny niedokrwistości.
Pozdrawiam.