Angina i trudności z obniżeniem gorączki

Witam w wczoraj lekarz stwierdził umnie angina gorączkę mam 39.5 gdy ja zbijam lekami owszem pomaga ale na krótko później gdy lek przystanie działać znów gorączka wzrasta proszę o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Skoro lekarz zdiagnozował anginę to bez wątpienia zlecił Pani/Panu przyjmowanie antybiotyku. Jeśli tak, proszę kontynuować antybiotykoterapię. Po około 2 dniach Pani stan powinien się zacząć poprawiać, w tym obniżeniu ulegnie temperatura. Do tego czasu, 3 razy dziennie proszę stosować leki przeciwgorączkowe.