Antykoncepcja a krwawienie z dróg rodnych

WITAM! Trzy miesiące temu urodziłam synka, 6 tygodni po porodzie zdecydowałam sie na zastrzyk antykoncepcyjny o nazwie D**** (dodam, że dziecko karmię piersią) teraz krwawię już 3 tydzień do tego mam zawroty głowy i czuję się osłabiona, ( wybrałam się ponownie do ginekologa - przepisał mi C*** lecz niestety bez jakiejkolwiek poprawy... Pozdrawiam serdecznie

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Cierpi Pani na dość często występujące działanie niepożądane hormonalnych środków antykoncepcyjnych, jakim są krwawienia z dróg rodnych. Sądząc z Pani objawów, może Pani cierpieć także na niedokrwistość (anemię) wywołaną utratą krwi. Radzę wykonać badanie morfologii krwi oraz skonsultować ze swoim ginekologiem zasadność kontynuowania tego rodzaju antykoncepcji. Pozdrawiam!