Antykoncepcja na zanik miesiączki

Witam, jakiej antykoncepcji stosować aby nie mieć miesiączki? czytałam ze sa badania zrobione które udowodnily ze niczym nam nie grozi nie mieć miesiączki a wręcz przeciwnie sa tego plusy, miesiączkowanie mam bolesne,dlugie i obfite bardzo, a dni płodne jeszcze bardziej bolesne ,mam już dzieci a wiec dla mnie dobre było by takie rozwiązanie
KOBIETA ponad rok temu

W przypadku zastosowania implantu wewnątrzmacicznego większość pacjentek po 12 miesiącach od założenia implantu nie ma bądź ma bardzo skąpe miesiączki