Aparat do mierzenia ciśnienia I-KER a jaskra

Witam Moje dziecko 16 lat.Jest chore na jaskrę .Ostatnio mimo kropli cisnienie jest około 30.M. Musimy mierzyć ciśnienie kilka razy dziennie.Chcemy kupić aparat do mierzenia ciśnienia tzw I-KER.Nie znamy o nim opini,Czy ktoś wie o jego własciwościach?

Jeśli ciśnienie wewnątrzgałkowe utrzymuje się na poziomie 30mmHg wskazana jest modyfikacja leczenia lub rozważenie zabiegu laserowego lub chirurgicznego. Mimo, iż istnieje wersja tonometru Icare do domowego pomiaru ciśnienia wewnątrzgałkowego nie jest to zupełnie idealne rozwiązanie - spore różnice pomiarowe. Proszę rozważyć diagnostykę z dobowym pomiarem ciśnienia wewnątrzgałkowego np. w ramach hospitalizacji w klinice okulistyki dziecięcej