Artroskopowy zabieg lewego barku: czy mogę systematycznie ćwiczyć na siłowni?

Witam! Miałem nawykowe zwichnięcie barku. Obecnie jestem po artroskopowym zszyciu tylnego obrąbka lewego barku i jestem ciekaw, czy po takim zabiegu jest możliwy pełny powrót na siłownię i uzyskiwaniu na niej coraz lepszych efektów siłowych jak i wykonywanie wszystkich ćwiczeń, czy też zostanie to ograniczone? Dodam, że jestem 3 miesiące po artroskopii. Jeśli będzie to możliwe, to po jakim czasie powinienem wrócic do tego sportu? Czy występujący do dziś od operacji ból pojawiający się od czasu do czasu w oklicach od barku czasem do łokcia jest normalny i jak z nim walczyć? Czy uczucie przeskakiwania i chrupania kości w tym barku po takim zabiegu to też normalne i czy to z czasem zniknie? Proszę o odpowiedź. Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam.

Uważam, że powinieneś zwrócić się do rehabilitanta, ponieważ z mojej strony nie mogę Ci polecić żadnych ćwiczeń - mam za mało informacji. Dodatkowo porada przez internet w takich kwestiach może nie być pomocna ani skuteczna.

Pozdrawiam.