Arytmia zatokowa i nerwica u 20-latki

Witam mam 20 lat i od ostatniego czasu borykam się z arytmia zatokową oraz nerwicą. Gdy miałam 11 lat uczestniczyłam w wypadku rowerowym z wstrząśnieniem mózgu oraz krwiakiem zewnętrznym.Boje się że może to mieć jakieś powikłania. Często drżą mi ręce i nogi, kręci mi się w głowie, dopadają mnie dreszcze tylko na prawej stronie głowy, czuje silny bój też tylko na prawej stronie rzadko na lewej. Boję się porozmawiać z lekarzem.

Witam,
wskazana szczegółowa diagnostyka kardiologiczna. i neurologiczna. Jeśli będą to objawy nerwicowe, konsultacja psychiatryczna i odpowiednie. leczenie.
Pozdrawiam