ASO, hemoglobina i hematokryt u dziecka

Córka ma następujące wyniki - ASO-948, hemoglobina 14,7 hamatokryt 40,6 MCHC 36,2 reszta OK. Z czym mogę się zmagać, dziecko ma 12 lat i jest w bardzo dobrej formie. Jest aktywna ruchowo ( klasa sportowa), nazywam ją zmarźlakiem bo narzeka na zimno. Co to może być i co dalej robić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki nie wydają się wskazywać na żadne nieprawidłowości. Wynik powinien jednak ocenić lekarz prowadzący w oparciu o dane kliniczne.