Astma oskrzelowa po zapaleniu oskrzeli

zachorowałam na zapalenie oskrzeli 24 marca po antybiotykach byłam strasznie słaba kaszel nieustępował flegma nadal stała nawet małe czynności przy spajały mnie o męczenie się 10,04 podejrzewano astmę dostałam oxodil i miflonide nic niepomagało 22,04 wysłałano mnie do szpitala w trzy dni wszystkie badania miałam dobre spirometria też ok kiedy flegma zeszła dopiero poczułam się jak nowo narodzona flegma była siwa i gęsta stwierdzono astmę oskrzelową atopową po lekach wziewnych piecze boli klatka

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować się do wszelkich zaleceń lekarza prowadzącego. W przypadku nasilenia dolegliwości konieczna będzie wizyta kontrolna. Być może konieczna będzie modyfikacja leczenia.