Atak ostrego bólu brzucha, mdłości i krew w stolcu

Mam 21 lat parę dni temu miałam atak ostrego bólu brzucha straciłam przytomność mdłości i krew z oddanego po tym zajściu w stolcu. Następnego dnia zauważyłam w skąpym stolcu jasną krew. Leukocyty podwyższone. Ból nadal jest od tygodnia polepszyło się znacznie ale znowu mam biegunkę. . Ból szczególnie jest po lewej stronie podbrzusze. Martwię się bo 3 lata temu miałam identyczne zajście tylko do tego dochodziły wymioty. Lekarze mnie zbyli przepisali ketonal.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wskazane wykonanie badania kolonoskopowego. Powinna się Pani zgłosić do szpitala z powodu utrzymujących się dolegliwości. Niezbędna jest jak najszybsza diagnostyka!