Atak paniki a stosowanie leku Aciprex

Potrzebuje opini na temat leku aciprex mianowicie ile trwa proces poprawy tzn po ilu tyg sie tak naprawde poprawia biore 2 i poł tyg i cigale nie widze postepów. Poprawa była pod koniec 1ego tyg a teraz jest gorzej dzisiaj miałam atak paniki wszytsko serce, drzenie rąk, lewa reka jakas niewładna, nogi z waty, duszności można rzec *nerwicowy zawał* biore 5mg cały czas i nie zwiekszam dawki bo lekarka nie kazała moze zalezyto od tego ze niektórzy ta dawke zwiekszaja i im sie polepsza szybciej?

Witam, leczenie farmakologiczne w psychiatrii to etap długotrwały. Trzy tygodnie to zdecydowanie zbyt krótko, aby móc oczekiwać wyraźnych efektów. Bardzo proszę trzymać się następujących zasad:
1. Nie wolno zmieniać (zmniejszać ani zwiększać na własną rękę) przepisanych dawek leku bez zgody lekarza.
2. Nie wolno odstawiać leków po zaobserwowaniu poprawy, jeśli nie skonsultowało się tego z lekarzem.
3. Wszelkie wątpliwości dotyczące skuteczności leków należy zgłaszać specjaliście.
4. Pod żadnym pozorem proszę się nie sugerować przykładami z internetu bądź wskazówkami znajomych - każdy przypadek jest inny i należy go rozpatrywać indywidualnie.
Reakcje na dany specyfik u różnych osób mogą być bardzo różne, dlatego proszę nie sugerować się ogólnymi opiniami, najbardziej wiarygodnym źródłem informacji o leku jest jego ulotka. Pozdrawiam.