Ataki bólu głowy na uchem

Zauważyłem, że od pewnego czasu, 2-3 miesiące, dość rzadko, około 2-3 razy w miesiącu, doświadczam dziwnego bólu głowy. Jest on ulokowany po prawej stronie, nad uchem. Pojawia się w róznych okolicznościach. Raz po alkoholu (myślałem, że to taki dziwny kac), raz wieczorem podczas czytania książki, gdy wstałem po wodę. Jest kłująco-piekący. Tylko raz był silny. W pozostałych przypadkach raczej słaby. Czy mam się martwić? Przeczytalem, że jednostronny ból głowy to sympotmem guza lub tętniaka...

Witam

Zdecydowanie warto udać się do specjalisty neurologa on oceni sytuacje i

skategoryzuje problem.Zaleci jeśli będzie taka potrzeba badania dodatkowe

Warto wiedzieć jak postępować z taką dolegliwością -nic Pan nie

napisał o reakcji na środki p/bólowe .Czy jest słaba?

Opisywany charakter bólu może nasuwać podejrzenie neuralgii, co należy wziąć pod

uwagę w diagnostyce różnicowej.

Pozdrawiam ciepło