Ataki duszności, brak chęci do życia

Witam, od ponad trzech miesięcy nie mam chęci, do niczego ,od czasu jak dostałam atak dusznośći a było to właśnie trzy miesiące temu od tej boję się sam być w domu , w klatce piersiowej jakby mnie rozrywało,mam atak bez powodu tętno mi podsakuje, rece mi się pocą,rano jak się budze skupiam się na oddychaniu,jestem skupiona na swoim organizmie, zaznaczę ze nie pracuję a mąz jest za granicą a ja sama z dzieckiem,mam dosyć wszystkiego,pomózcie

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się do psychologa oraz lekarza psychiatry, np. do Poradni Zdrowia Psychicznego. Są to objawy nerwicy, stanów lękowych, ataków paniki, zaburzeń nastroju.

Pozdrawiam!

To wygląda na atak paniki i zaburzenia lękowe. Proszę poszukać dobrego psychoterapeuty, na pewno pomoże. No i proszę poszukać sobie grupy wsparcia, to znaczy kilku osób z którymi będzie Pani mogła porozmawiać, pośmiać się... Bycie samej z dzieckiem w czterech ścianach z pewnością sprzyja różnym negatywnym myślom i lękom. Pozdrawiam i życzę powodzenia!