Autoprzeciwciała jądrowe - proszę o pomoc w interpretacji

Witam, odebrałam dziś wyniki badań z których nic kompletnie nie rozumiem, więc chciałabym prosić o pomoc w tej sprawie. Badanie dotyczyło P/Jądrowych (IF) WYNIK: >2560 III (i tu taka mała strzałeczka w górę) WARTOŚĆ REFERENCYJNA: < 1:40 Bardzo proszę o pomoc w interpretacji tych wyników. Badania były przeprowadzone, ponieważ gdy jest zimno palce mojego chłopaka robią się żółte, wręcz martwe. Niestety nie wiemy co to jest, liczę na odpowiedź w mojej sprawie.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj wyniki badań Twojego chłopaka z jego lekarzem prowadzącym, który zlecił mu wykonanie badań.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl