Azoospermia i wyniki badań hormonalnych

Witam u mojego meza zdiagnozowano azoospermie. Wyniki hormonalne: Estradiol - 23,81 pg/ml FSH -24,34 mlU/l Prolaktyna - 25,87 ng/ml Testosteron - 1,93 ng/ml 1) na jaki rodzaj hipogonadyzmu moze chorowac moj maz ? 2) czy mozna go leczyc farmakologicznie by pojawily sie plemniki? 3) do jakiego jeszcze udac sie specjalisty , bylismy juz u androloga i urologa, ktorzy proponuja biopsje jader a potem in vitro dziekuje M.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej w opisanej sytuacji jest to jedyne skuteczne rozwiązanie dające możliwość zapłodnienia. Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.