Bąble i guzki na nodze

Bańka na nodze poniżej łydki od strony wewnętrznej.od lewej nogi . powstaje przy podniesieniu stopy na palcach.oraz powstają 2 mniejsze guzki na zagięcia kolana. Przed i za stawem kolanowym.jak dużo chodzę to swedza. Co to może być i gdzie z tym iść

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą mieć różne podłoże. Należy udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.