Badania a katar

Chciałabym dowiedzieć się, czy mogę udać się na badania, gdy mam katar?

ponad rok temu

Lek. Izabela Brym

Witam.
Niestety, nie napisała Pani o jakie badania chodzi. Jeśli chce Pani wykonać np. badanie USG jamy brzusznej - katar nie jest przeszkodą, ale jeśli chodzi o morfologię krwii obwodowej - to przeziębienie powoduje zmiany obrazu białokrwinkowego i może zaburzać inne układy.