Badania a przepuklina kręgosłupa

jestem po operacji przepukliny kregoslupa.po 3 miesiacach wróciłam do pracy,po kolejnych 3 miesiącach zabrało mnie pogotowie z pracy.Okazało się że mam przepuklinę[?]Po kolejnych badaniach,okazało się że jest prawie w tym samym miejscu.Bol jest gorszy niż wczesniej.Co robić?

Należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym w celu porównania wyników MRI przed i po zabiegu i zastosować się do jego zaleceń.

Z wyrazami szacunku
dr n.med. Marek Rodzeń
specjalista chirurg

W tej sprawie trzeba ponownie skonsultować się z neurochirurgiem. Być może konieczna okaże się ponowna operacja.