Badania BAC i USG tarczycy a dieta

Witam mam tarczyce jednak moja pani doktór do której chodze powiedziała mi że mam haszimoto biopsja rozpoznanie BAC/USG hiperechogenicznej zmiany prawego płata tarczycy o wym.25x12mm w rozmazach grupy tyreocytów,wykazujących niepełną metaplazję oksyfilną,kokoid.Kategoria 2-zmiana łagodna.Co to znaczy?? co jeść strasznie się zapowietszam :( Pozdrawiam

w/ w produktów, co czasem współistnieje z chorobą Hashimoto, ale nie jest regułą.

Proszę pamiętać, iż przy Hashimoto odpowiednia dieta jest NIEZWYKLE istotna! Należy wyeliminować laktozę, gluten oraz warzywa psiankowate, a efekt będzie zdumiewający - poprawa wyników badań krwi, oraz powrót energii.
W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl
www.odzywiajsiezdrowo.pl