Badania bHCG i progesteronu a tydzień ciąży

Witam, 23 września miałam ostatni okres w pazdzierniku się już nie pojawił tak jak powinien wykonałam dwa testy i wyszły pozytywne. Ciąże potwierdził ginekolog zlecił mi badanie HCG i progesteron. Wyniki to hcg 10748,6 mUl/ml progesteron 11,54 ng/ml. Czy progesteron nie jest za niski?? czy z tych wyników można wywnioskowac który to tydzień ciąży?

Witam serdecznie. Norma progesterony do 12tc to 9 - 47 ng/ml. Po wyniku beta hCG nie można precyzyjnie określić wieku ciąży. Jednak przyjmując za pewną datę ostatnią miesiączkę można prognozować iż jest to 5 tydzień ciąży.