Badania GDX a porównanie do norm

Witam Proszę o informację, czy moje wyniki badania GDx mieszczą się w normach: TSNIT Average OD 41,1 i OS 44,2 Superior Average OD 40,5 i OS 48,3 Inferior Average OD 53,2 i OS 61,1 TSNIT Std. Dev. OD 16,2 i OS 22,5 Inter Eye Symmetry 0,83 NFI OD 54 i OS 24 Jestem świeżo po tym badaniu i trochę się martwię bo u mnie na wynikach większość jest zakreślone na czerwono co to może znaczyć?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania powinien ocenić specjalista okulista podczas kolejnej wizyty kontrolnej. Proszę zatem udać się do lekarza w umówionym terminie.