Badania hormonalne i bezskuteczne starania o dziecko

Mam 22 lata badanie robione bylo 4 dni po miesiaczce Estradiol 49pg/ml Progesteron 0.93 ng/ml Prolaktyna 4.9 ng/ml Dodam ze staram sie z partnerem o dziecko bardzo dlugo i nie wychodzi co oZnaczaja te wyniki

Badania czynności jajników wykonuje się między 3-5 dom nie cyklu, w czasie miesiączki( prolaktyny, estradiol, LH,FSH), potem ew. Estradiol, LH i FSH m, 10-12 dniem cyklu, zaś progesteron m. 22-23 dniem cyklu. Poziom prolaktyny ma Pani prawidłowy, estradiol na dolnej granicy normy., zaś progesteron jest niski, gdyż wydziela się on dopiero w 2 fazie cyklu. Proszę zbadać jeszcze TSH, fT4, a- TPO i a-TG ( badania te dotyczą tarczy czy)