Badania hormonalne u 51-latki miesiączkującej

progesteron - 44,2 pg/ml 1,65ng/ml estradiol- 44,2 pg/ml FSH- 10,3 mlU/ml LH 6,4 mlU/ml czy jest ryzyko zajscia w ciaze . Mam 51 lat i miesiaczkuje... ostatnie dwa cykle opoznienia miesieczne

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

z przedstawionych wyników można wywnioskować, że nie jest Pani po menopauzie natomiast rozregulowanie cykli wskazuje, że niedługo menopauza się zacznie. Oznacza to, że ryzyko zajścia w ciąże wciąż istnieje.

Pozdrawiam.