Badania krwi i hormony tarczycy oraz otyłość

Witam mój syn z powodu otyłości mial zlecone badania krwi i na tarczyce niepokoi mnie wynik : TSH 3 generacji 6,26 [0,27 - 4,2] bardzo prosze o odpowiedz czy mam powod do niepokoju. Z gory bardzo dziekuje

witam, tak zdecydowanie TSH przewyzsza norme i jest to podstawa do tego aby miec obnizony metabolizm jesli wystepuje niedoczynnosc tarczycy a ona odpowiada za metabolizm to Pnai syn naturalnei łatwo przybiera na wadze jesli nie zostanei wyrownany poziom hormonu tarczycy nie bedzie syn w stanei obnizyc wagi, zatem konieczna jets wizyta u endokrynologa i rozpocznieta zostanie kuracja hormonalna,pozdrawiam