Badania krwi i skierowanie do szpitala

dostałam skierowanie do szpitala ale lekarz nie powiedział mi co może mi dolegać Moje wyniki Bilirubina całkowita 0,89 AspAT 109,2 Alat 215,7 wskaźnik de Ritisa 0,51 GGTP 79,1 Fosfataza zasadowa 105,6 Czy to wątroba , a może cos innego jakie są przyczyny takich złych wyników i jak to leczyć pozdrawiam i proszę o radę

Dostał pan skierowanie do szpitala najprawdopodobniej właśnie po to, aby znaleźć przyczynę podwyższonych prób wątrobowych. Gdy przyczyna będzie znana, wtedy lekarz wdroży odpowiednie leczenie.