Badania krwi na obecność narkotyków w Trójmieście

gdzie (w bydgoszczy lub trójmiescie) moge zrobic badania krwi na narkotyki; amfetamina, extazy i THC, jakie to badania(nazwa) ile kosztuja i ile sie czeka na wynik ? prosze o szybka odpowiedź
ponad rok temu

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie!
Podstawowym materiałem biologicznym do oznaczania narkotyków jest mocz. Badanie substancji psychoaktywnych we krwi jest stosowane tylko w uzasadnionych przypadkach. Laboratoria wielu NZOZ oferują badanie moczu na obecność narkotyków. Diagnostyka laboratoryjna pozwala wykazać, czy narkotyki były przyjmowane, jakie narkotyki zażyto i określić ich stężenie. Nazwa badania laboratoryjnego zależy od ośrodka, w którym wykonuje się takie badanie, np. narkotyki pakiet – amfetamina, kokaina, morfina, THC; analiza moczu – narkotyki; narkotyki w moczu itp. Cena takiego badania waha się w granicach 30-60 zł. Wynik można odebrać nawet wieczorem tego samego dnia, kiedy oddawano materiał do badań. Obawiam się jednak, że trudno będzie Panu znaleźć laboratorium, które wykona badanie krwi na obecność narkotyków. Jeżeli interesują Pana badania na obecność narkotyków, może warto zadzwonić i zapytać u źródła, np. dzwoniąc do laboratoriów różnych NZOZ w Bydgoszczy.
Pozdrawiam!