Badania krwi po urodzeniu dziecka

witam odgrudnia mampodwy. plytki krwi do 490 we wrzesniuurodzilam dziecko, stwierdzilimi zapalenie zoladka niski stopien iHP bralamantybiotyki powiekszyly mi sietezmigdaly chodzedo lekarzabralam luivac codwa miesiace robiemorfologie tylko pltzawyzone 460 490 usg brzucha okcytologia ok serce okwatroba ok zelazo tezok nawet ferrytynaob crp tezok teraz robilam podwoch miesiacacxh po wybraniu tabletek to mam lym% 31,5 i te plt 425 troche spadlo robilamtez rozmazkrwi band %2limfocyty%43neutrofile%55

Ale proszę o zadania konkretnego pytania i proszę postarać się o staranne formułowanie zdań z zachowaniem należytego piśmiennictwa (kompletny brak przerw między wyrazami, brak zachowanych zdań).