Badania lub rehabilitacja po operacji kręgosłupa szyjnego

Witam.Jestem po operacji kregoslupa szyjnego c5\c6.Minelo 6 m-cy a ja nadal odczuwam bóle szyi, ramion.W okolicach barku lewego pojawia się mrowienie,pieczenie.Nadal mam oslabiona lewą rękę. Rano odczuwam zesztywnienie karku i ramion.Dwa razy zdarzyl się niedowlad strony lewej.Lekarz powiedział, że mam spacerować i plywac, a na dolegliwości potrzeba czasu.Może to być także przyczyna c4/c5 ale z tym radzil poczekać.Może powinnam zrobić jakieś badania ,czy rozpocząć jakąś rehabilitację?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Dolegliwości powinny z czasem ulegać zmniejszeniu.