Badania morfologii krwi u 26-latki

Witam, mam 26 lat (kobieta)i moje wynik nie są chyba za dobre. WBC-4,3 RBC 3,91 HGB 13,5 HCT 33,6 PLT 214 PCT0,194 MCV86 MCH 34,5 MCHC 40,1 RDW 12,9 MPV 9 PDW 15,1 %LYM 51,7 %MON 4,5 %GRA 43,8 #MON0,1 Bardzo proszę o interpretacje.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani,wartości referencyjne wyników laboratoryjnych zależą od laboratorium wykonującego badanie. Jeśli przyjąć ogólne normy, przedstawione wyniki wskazują na podwyższoną zawartość hemoglobiny w krwince czerwonej i podwyższoną ilość limfocytów. Dla pełnej interpretacji wyniki należy skonsultować się z lekarzem zlecającym badanie, gdyż aby dokonać pełnej interpretacji należy zestawić obraz kliniczny z wynikami badań. Być może konieczne będzie powtórne badanie morfologii krwi. Pozdrawiam.